    LEDriving® HL EASY H8/H11/H16 12V 8.2W PGJ19-1/2/3 6000K NO ECE 2pcs. OSRAM
    Estimated Dispatch Date:
    Add to wishlist
    SKU: OS 64211DWESY-2HB Categories: Bulbs, LED, Lighting Tag: led
    Brands
    Share:
    • Description
    • Additional information
    • Brand
    Description
    n/a
    Additional information
    Weight 0.1 kg
    Country Of Origin
    China
    Bulb Base Type
    n/a
    Brand
    Osram
    Reviews
    There are no reviews yet.
    Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
    Related products
    Add to wishlist
    PSX24W 12V 24W PG20/7 1 piece OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    6W glass base folding box 12V original OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    24V 2W W2.19.5d Original OSRAM
    2W glass base folding box 12V original OSRAM
    P27W 12V 27W W2.5x16d 1 pc. OSRAM
    W16W 12V 16W ​​W2.1×9.5d 2 pieces blister OSRAM
    W1.2W 24V 1.2W W2x4.6d 1 piece OSRAM
    W5W 12V 5W W2.1×9.5d 2 pieces blister OSRAM