    LEDriving® HL EASY H8/H11/H16 12V 8.2W PGJ19-1/2/3 6000K NO ECE 2pcs. OSRAM
    Estimated Dispatch Date:
    Add to wishlist
    SKU: OS 64211DWESY-2HB Categories: Bulbs, LED, Lighting Tag: led
    Brands
    Share:
    • Description
    • Additional information
    • Brand
    Description
    n/a
    Additional information
    Weight 0.1 kg
    Country Of Origin
    China
    Bulb Base Type
    n/a
    Brand
    Osram
    Reviews
    There are no reviews yet.
    Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
    Related products
    Add to wishlist
    P27/7W 12V 27/7W W2.5x16q 1pc. OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    6W glass base folding box 12V original OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    24V 2W W2.19.5d Original OSRAM
    1.12W plastic base folding box 12V original OSRAM
    MFX6 BX8.4d 1.2W 12V 1 piece OSRAM
    W16W 12V 16W ​​W2.1×9.5d 2 pieces blister OSRAM
    H27/1 12V 27W PG13 OSRAM
    Lighting, Bulbs, Halogen
    W1.2W 12V 1.2W W2x4.6d 2 pieces blister OSRAM