    LEDriving® HL EASY H8/H11/H16 12V 8.2W PGJ19-1/2/3 6000K NO ECE 2pcs. OSRAM
    Estimated Dispatch Date:
    Add to wishlist
    SKU: OS 64211DWESY-2HB Categories: Bulbs, LED, Lighting Tag: led
    Brands
    Share:
    • Description
    • Additional information
    • Brand
    Description
    n/a
    Additional information
    Weight 0.1 kg
    Country Of Origin
    China
    Bulb Base Type
    n/a
    Brand
    Osram
    Reviews
    There are no reviews yet.
    Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
    Related products
    Add to wishlist
    PSX24W 12V 24W PG20/7 1 piece OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    T4W 12V 4W BA9s 1 piece GE
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    P13W LEDriving SL White 6000K 12V folding box 1 pc. OSRAM
    Lighting, Bulbs, LED
    2604CW 6.7W 12V PG20-7 FS2 OSRAM
    P27W 12V 27W W2.5x16d 1 pc. OSRAM
    W2.3W 12V 2.3W W2x4.6d 1 piece OSRAM
    W16W 12V 16W ​​W2.1×9.5d 2 pieces blister OSRAM
    W1.2W 24V 1.2W W2x4.6d 1 piece OSRAM