    LEDriving® HL EASY H8/H11/H16 12V 8.2W PGJ19-1/2/3 6000K NO ECE 2pcs. OSRAM
    Estimated Dispatch Date:
    Add to wishlist
    SKU: OS 64211DWESY-2HB Categories: Bulbs, LED, Lighting Tag: led
    Brands
    Share:
    • Description
    • Additional information
    • Brand
    Description
    n/a
    Additional information
    Weight 0.1 kg
    Country Of Origin
    China
    Bulb Base Type
    n/a
    Brand
    Osram
    Reviews
    There are no reviews yet.
    Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
    Related products
    Add to wishlist
    24V 2W W2.19.5d Original OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    2W glass base folding box 12V original OSRAM
    Bulbs, Incandescent, Lighting
    Add to cart
    1.12W plastic base folding box 12V original OSRAM
    (W1W) 24V 1W W24.6d Original OSRAM
    P27W 12V 27W W2.5x16d 1 pc. OSRAM
    2W 12V W2.1×9.5d Original 1 piece OSRAM
    W16W 12V 16W ​​W2.1×9.5d 2 pieces blister OSRAM
    W3W 12V 3W W2.1×9.5d blister pack of 2 OSRAM